Krásný den, vítejte na e-shopu plném vůně. Rádi bychom se s vámi podělili o velkou novinu! JCANDLES se mění na PALLE. Doufáme, že se vám nové jméno bude líbit stejně jako nám.

2. O NÁS

NATURAL-INETGRITY_ZNAK

VÝROBA SVÍČEK

- pod Vaší privátní značkou -

E-SHOP  OBCHODNÍ PODMÍNKY OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
     
reklamni-svicky-4a
 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA LUXUSNÍCH SVÍČEK A INTERIÉROVÝCH VŮNÍ

Jana Palle, s.r.o.

Rodinná firma s vášní pro vytváření krásných voňavých výrobků.

Naše hodnoty tvořivosti, kvality a služeb podporují vše, co děláme.

Každá svíčka je ručně nalita. Používáme pouze ty nejkvalitnější suroviny, vysoce kvalitní vůně a 100% přírodní knoty. Každý produkt má svou vlastní voskovou recepturu.

Naše svíčky jsou známé svou vynikající schopností zaplnit pokoj nádhernou vůní během několika minut. Jsou bez sazí a mají extrémně dlouhou životnost.

 

         
     

Jsme předním výrobcem vonných svíček a interiérových vůní v ČR...

Stali jsme se důvěryhodným poradcem mnoha prémiových značek. Nejen díky osobnímu přístupu, ale také díky téměř sedmileté zkušenosti se specializujeme na všechny aspekty procesu výroby, včetně trendů v oblasti vůní, návrhu výrobku, získávání komponentů, plnění, testování a balení.

Všechny naše produkty jsou vyráběny v rodinné firmě, která se nachází v Moravskoslezském kraji v městečku Opava. Zde kombinujeme tradiční prvky ruční řemeslné výroby s nejmodernějšími požadavky, abychom vytvořili výrobky nejvyšší kvality. Neustále investujeme do nového rozvoje, který maximalizuje kvalitu výrobků. Vytvořili jsme si vlastní voskové receptury, které poskytují jedinečnou úroveň hoření a vypalování vůně.

Usilujeme o maximální kvalitu našich produktů jejich neustálým testováním. 

Jako rodinný podnik jsme velice pyšní na výrobky, které vytváříme. Oceňujeme také vztahy, které máme s našimi zákazníky, dodavateli i našimi zaměstnanci, kteří nám pomáhají dotvářet naše produkty do takové podoby, v jaké jsou...

  reklamní-svíčky-katalog

KATALOG PRODUKTŮ

v on-line verzi pro pohodlné prohlížení

   prohlédnout si katalog on-line >
         
KONTAKTUJTE NÁS
- Odpovíme do 24 hodin -
    CHCI VÍCE INFORMACÍ