Dřevěný knot s plíškem - 0,76 mm x 15,88 mm | 2 ks

Kód: 28983
67 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

DŘEVĚNÝ KNOT

Naše nové dřevěné knoty WOOD WICK do svíček ve skle, jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí získat větší kontrolu nad jejich svícením.

Dřevěný knot se používá pro výrobu tzv. wood wick svíček, kde po zapálení vydává charakteristický zvuk praskajícího dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 x WOOD WICK | 2 x plíšek

0,76 mm x 15,88 mm

Prořezové dřevěné profily jsou jednoduché pásky (nelaminované) a budou hořet v parafinových voscích a směsných voscích

 

POKYNY K ODSTRAŇOVÁNÍ PROBLÉMŮ

Na rozdíl od bavlněných knotů jsou dřevěné knoty k dispozici v omezené velikosti, takže jejich přizpůsobení může být obtížnější než při použití standardních knotů. V podstatě musíte buď ztenčit wood wick (tj. oříznutím tenkého pásku z okraje, aby se zmenšila velikost plamene), nebo změnit složení vosku. To se obvykle dosahuje přidáním malého množství včelího vosku k "škrcení" kapilárního účinku zvýšením viskozity. To vyžaduje hodně praxe, ale může přinést vynikající výsledky.  To obvykle zvýší velikost roztaveného bazénu.

Knot musí být vždy oříznut tak, aby před prvním zapálením byl nejméně 5 mm nad voskem. Pokud tak neuděláte, může dojít k špatnému hoření a k výhřevům během spalování.

Pokud knot během spalování zhasne, je pravděpodobné, že směs není vhodná pro knot. Můžete zkusit snížit množství vůně nebo přidat další knot.  Experiment je klíčem!

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: