sypaný černý & zelený čaj LOVARÉ | 1001 Nights 80 g

Kód: LV01001
149 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Černý a zelený čaj LOVARÉ 1001 Nights je jako symfonie chutí a vůní, kde se střetávají různorodé ingredience, vytvářející harmonickou a osvěžující kompozici.

Složení: cejlonský dlouholistý černý čaj, čínský zelený dlouholistý čaj Sencha 12 %, jablko 3 %, květy chrpy polní, měsíčku lékařského a světlice barvířské 3 %, poupata a lístky růže 3 %, přírodní hroznová příchuť. Balení obsahuje 15 filtračních sáčků Lovaré.

Detailní informace

BALÍME EKOLOGICKY
DOPRAVA ZDARMA od 1299 Kč
ČESKÁ MANUFAKTURA

Detailní popis produktu

Černý a zelený čaj LOVARÉ 1001 Nights je jako symfonie chutí a vůní, kde se střetávají různorodé ingredience, vytvářející harmonickou a osvěžující kompozici.

Černý a zelený čaj LOVARÉ 1001 Nights spojuje nejlepší prvky tradičního a moderního čajového světa, vytvářející neodolatelný nápoj plný rozmanitosti chutí a vůní. Cejlonský dlouholistý černý čaj dodává směsi hloubku a robustní charakter, zatímco čínský zelený dlouholistý čaj Sencha s podílem 12 % přináší do hry jemnou trávnatou nótu a osvěžující vitalitu. Kousky jablek (3 %) dodávají nápoji sladkost a křupavost, zatímco květy chrpy polní, měsíčku lékařského a světlice barvířské (3 %) zvýrazňují vizuální atraktivitu a dotvářejí kompozici květinovým rozkošením. Poupata a lístky růže (3 %) propůjčují nápoji romantickou a elegantní náladu. Přírodní hroznová příchuť přináší do směsi sladkost a ovocnou dimenzi, která se prolíná se všemi složkami.

Složení: cejlonský dlouholistý černý čaj, čínský zelený dlouholistý čaj Sencha 12 %, jablko 3 %, květy chrpy polní, měsíčku lékařského a světlice barvířské 3 %, poupata a lístky růže 3 %, přírodní hroznová příchuť.

Balení obsahuje 15 filtračních sáčků na přípravu čaje.

 

Čaje značky LOVARÉ představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: