Vyrobeno ručně v srdci Slezska

Firemní fotky - 0523 venku(1)

Pro někoho klišé, pro nás základní hodnota a hnací motor.

Ruční výroba svíček v sobě skrývá totiž mnohé. Vaše ruce něco tvoří, vidíte   hmatatelný výsledek a předáváte do něj svou energii. Ať už věříte, že nějaká energie existuje či nikoliv jedno je jasné. Věci, výrobky, zvířata, ale i lidé na nás působí nějakým dojmem a my pevně věříme, že čím více ze sebe do daného výrobku dáte tím větší kouzlo a moc má.

Firemní fotky - 0523 venku

Svíčky jsou pro nás symbolem. Plamínek uklidňuje, zútulňuje a pohladí na duši. Vůně evokuje pocit relaxace a vyvolává vzpomínky. A design lahodí oku.

Naše svíčky vyrábíme již více než 10 let. Zapojili jsme do dění ve firmě celou naši rodinu a kromě nás máme jednu parádní paní, která s námi pracuje již několik let. Kdysi jsme toužili po velké firmě se spoustou zaměstnanců, miliardovém obratu a usnadnění práce stroji. Pak jsme si, ale uvědomili, že o tom život není. Tedy alespoň ten náš ne. Pro nás je to takto rodinné.

Rádi dáváme do našich výrobků kus sebe. Pečlivě vybíráme materiál, hlídáme si kvalitu a doplňujeme svíčky sortimentem, který je našim srdcím nejblíže. 

Firemní fotky - 0523 venku(2)

A tak jsme vděční za každou jednu objednávku, protože jen díky vašim objednávkám můžeme tvořit a rozdávat radost.

Tak kdybyste někdy projížděli Opavou, tím naším srdcem Slezska, budeme moc rádi, když se zastavíte k nám do obchůdku DŮM SVÍČEK. Protože se díky tomu setkáme osobně a vy tak budete mít větší možnost nahlédnout nám pod pokličku. Ovonět si vůně a osahat si naše výrobky.

A pokud to k nám máte hodně daleko, můžete prozkoumat naše bestsellery.