!!POZOR!! ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY kamenného obchůdku DŮM SVÍČEK v Oticích u Opavy na adrese K Rybníčkům 19: PO-PÁ 9:00-17:00 Soboty budou otevřeny zase od dubna.

REPELENTNÍ VŮNĚ

JCANDLES-COLOR-SVICKY-repelentni-vune

 Základem repelentních svíček je esence z citrónové trávy - citronela, jejíž silice spolehlivě odpuzují komáry a vy si tak můžete užít nerušený večer s rodinou a přáteli. Vůni citroneli jsme smíchali ještě také s vůní černých hroznů, opia, zeleného čaje a směsi citrónu, pomeranče a cedrového dřeva, známé jako antitabák, aby pro Vás chvíle se svíčkami JCandles byly co nejvoňavější. 

Repelentní svíčka proti komárům je skvělý způsob, jak se zbavit hmyzu při grilovaní, na večírku, nebo jakékoliv venkovní akci. 

Šťavnaté, opojné a svěží, takové jsou ovocné vůně JCandles. Vychutnat si jejich sladkou vůni můžete každý den, obzvlášť je oceníte v horkém letním dni, kdy Vás vůně brusinek, černých hroznů, meduňky, melounu nebo ovocného čaje zaručeně osvěží.

 

ikonka-vůně_citronella-black-grapes

CITRONELLA & BLACK GRAPES
CITRONELA & ČERNÝ HROZEN 

Citronela s opojnou vůni nasládlého černého hroznu vytváří osvěžující citrónovou silně antiseptickou vůni s repelentními účinky.

Prozkoumat vůně ZDE ->

   

ikonka-vůně_mosquito-repellent

MOSQUITO REPELLENT
REPELENT NA KOMÁRY 

100 % citronelová silice – má osvěžující citrónovou silně antiseptickou vůni s repelentními účinky.            

Prozkoumat vůně ZDE ->                                    

   

ikonka-vůně_citrtronella-opium

CITRONELLA & OPIUM
CITRONELA & OPIUM

Orientální vůně černého opia s citronelovou silicí vytváří zajímavou osvěžující citrónovou silně antiseptickou vůni s repelentními účinky.  

Prozkoumat vůně ZDE ->                                                  

   

ikonka-vůně_citronella-anti-tobacco

CITRONELLA & ANTI TOBACCO
CITRONELA & ANTITABÁK

Bohatá vůně antitabáku s citronelou vytváří osvěžující citrónovou silně antiseptickou vůni s repelentními účinky. 

Prozkoumat vůně ZDE ->                                               

   

ikonka-vůně_citronella_green-tea

CITRONELLA & GREEN TEA
CITRONELA & ZELENÝ ČAJ

Něžná a svěží vůně zeleného čaje s citronelou vytváří  osvěžující citrónovou silně antiseptickou vůni s repelentními účinky.

Prozkoumat vůně ZDE ->

 

 

/* Původní barva #666 */ body { background-color: #666; } /* Původní barva #666 */ .header { background-color: #666; } /* Původní barva #666 */ .product { border: 1px solid #666; } /* Původní barva #666 */ .price { color: #666; } /* Původní barva #666 */ .footer { background-color: #666; /* Změna na #0000 */ body { background-color: #0000; } /* Změna na #0000 */ .header { background-color: #0000; } /* Změna na #0000 */ .product { border: 1px solid #0000; } /* Změna na #0000 */ .price { color: #0000; } /* Změna na #0000 */ .footer { background-color: #0000; }