VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA obchůdku DŮM SVÍČEK (K Rybníčkům 19, Otice): Po-Pá 8:30-17:00 So-Ne 9:00-16:00

RECENZE

Každý Váš názor je pro nás důležitý. Pochvala samozřejmě potěší a dodá chuť a energii do práce, ale často právě kritika nás může posunout zase o kus dál k tomu, abychom naše produkty dělali ještě lépe. Zde naleznete několik ohlasů na nás a naše produkty.

 

icon_muž

 

 

     

uvozovky-nahorě

 

 

 

 

Jakožto chlap moc svíčky k životu nepotřebuji, ale přítelkyně na nich ujíždí, tak ji sem tam pro radost nějakou koupím. Při brouzdání e-shopy jsem narazil na svíčky JCandles, kde mě zaujal slušný výběr vůní a solidní cena, tak jsem je objednal a dobře jsem udělal, protože přítelkyně byla z netradičních vůní nadšená (a dala mi to patřičně najevo ;-) ), takže palec hore, jen tak dál…

 

 

 

 

 

uvozovky-dole

 

Jan Havlíček

Jan Havlíček

projektant

 

 

icon_žena

 

 

     

uvozovky-nahorě

 

 

 

 

Svíčky značky JCandles pro mne znamenají především skvělý relax, vyzkoušela už jsem několik druhů, včetně jejich chakra svíček a krásně jsem se u nich uvolnila. Navíc mají stylový design, takže se v bytě krásně vyjímají, ideální pro zpříjemnění volných chvil nebo k obdarování blízkých.

 

 

 

 

 

uvozovky-dole

 

Veronika Varyšová

student

 

 

icon_muž

 

 

     

uvozovky-nahorě

 

 

 

 

Rád zkouším nové věci prakticky ve všech oblastech života, takže sem tam si koupím i nějakou tu svíčku. Jednou jsem se dostal právě ke svíčkám JCandles a byl jsem překvapen. Vůně byla příjemná a intenzivní, ale ne že by vás z ní začala bolet hlava, prostě tak akorát a vydržela několik desítek hodin, tomu říkám poctivě odvedená práce.

 

 

 

 

 

uvozovky-dole

 

Miloš Kuric

svářeč

 

 

icon_žena

 

 

     

uvozovky-nahorě

 

 

 

 

Poctivé řemeslo, co víc říct. Svíčky mají stylový design, neuvěřitelně krásnou vůni a vždy dohoří celé. Dělejte svou práci stále stejně a zůstaňte takoví jací jste! Vytváříte svým dílem radostné chvíle. Děkuji Vám za to!

 

 

 

 

 

uvozovky-dole

 

Iveta Bizonová

podnikatelka

 

icon_žena

 

 

     

uvozovky-nahorě

 

 

 

 

Měla jsem možnost vidět výrobu svíček JCandles na vlastní oči a musím se přiznat, že od té doby se na svíčky dívám úplně jinak. Až teprve teď jsem si uvědomila, kolik práce a času je potřeba k výrobě jedné jediné svíčky. Obdivuji děvčata ve výrobě, s jakou pílí a trpělivostí pracují. Je to nádherný pohled. Děkují Vám děvčata. Vaše práce je učiněný zázrak.

 

 

 

 

 

uvozovky-dole

 

Eva Betlachová

podnikatelka ve vinotéce

 

 

icon_žena

 

 

     

uvozovky-nahorě

 

 

 

 

Mám ze svíček od JCandles vždy obrovskou radost. Výběr vůní je široký, a tak si pokaždé vyberu jinou a nemůžu se dočkat až dorazí. Je to pro mne vždy milé překvapení, a ještě se nestalo, že by mi nějaká svíčka nevoněla. Prostě úžasná vůně! Asi jsem na nich závislá, ale je to krásná závislost.

 

 

 

 

 

uvozovky-dole

 

Marie Mičková

kuchařka

 

 

icon_muž

 

 

     

uvozovky-nahorě

 

 

 

 

Svíčky nádherně voní. Svíčky JCandles kupuji už 2 roky a jsem s nimi maximálně spokojený.

 

 

 

 

 

uvozovky-dole

 

Vojtěch Kramný

student

 

 

icon_muž

 

 

     

uvozovky-nahorě

 

 

 

 

Jednou jsem si zapálil čajovou svíčku JCandles, a ta mi dělala společnost každý večer po celý týden. Když jsem si spočítal, že hořela neuvěřitelných 9 hodin, nevěřil jsem vlastním očím. Od té doby si svíčky kupuji každý měsíc. Jsem sice již v důchodě, ale vždy si nějakou tu korunku na tyto svíčky našetřím. Stojí totiž za to.

 

 

 

 

 

uvozovky-dole

 

Günter Kořínek

důchodce

 

 

icon_žena

 

 

 

     

uvozovky-nahorě

 

 

 

 

Ke svíčkám značky JCandles mám velmi osobní vztah. Měla jsem možnost pracovat přímo ve výrobě, takže vím, kolik dřiny a píle je potřeba k vytvoření kvalitní svíčky a jak přísně se dodržují výrobní postupy, aby byla každá svíčka co nejdokonalejší. A i když tam dnes již nepůsobím, tak na svíčky JCandles nedám dopustit, protože jsou to svíčky s duší a srdcem.

 

 

 

 

 

uvozovky-dole

 

Jana Heisigová

operátorka v Call centru

 

 

icon_žena

 

 

     

uvozovky-nahorě

 

 

 

 

 

 

 

Vlastním menší kavárnu, kde se snažím svým zákazníkům jejich návštěvu co nejvíce zpříjemnit. Proto je na každém stolečku připravena malá čajová svíčka. Nejdříve jsem používala jenom ty obyčejné, po čase jsem je vyměnila za barevné svíčky tak, aby ladily s výzdobou a interiérem. Pak mně napadlo, že by nebylo špatné mít vonné svíčky, které by mohly vytvořit tu správnou atmosféru klidu a pohody. Z nabídek jsem si vybrala svíčky JCandles, protože mne zaujalo množství vůní od ovocných, přes květinové až po vánoční, které tak lze skvěle kombinovat podle ročního období. Poté co jsem je umístila do své kavárny si je k mé velké radosti zákazníci nemohou vynachválit a zase mají o důvod víc se ke mě vrátit.

 

 

 

 

 

 

 

 

uvozovky-dole

 

Hana Cygalová

majitelka kavárny