!!POZOR!! ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY kamenného obchůdku DŮM SVÍČEK v Oticích u Opavy na adrese K Rybníčkům 19: PO-PÁ 9:00-17:00 Soboty budou otevřeny zase od dubna.

svíčka ve znamení zvěrokruhu | Rak

Kód: 002362
269 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

RAK - CANCER

Rak upřednostňuje pocity a city před fakty. Má bohatou fantazii a představivost. Je empatický, přizpůsobivý a konzervativní. Má výjimečnou paměť. Vždy je připraven pomoci ostatním.

složení: 100% přírodní palmový vosk

 
 
 
 

váha: +/- 500 g | doba hoření 75 hodin - Nenechávejte hořet bez dozoru!

parfemace: svíčka s vysokou parfemací | 6 - 8% parfemace - FRUITY GREEN TEA | ovocný zelený čaj

použití: stolní dekorační svíčka k decentnímu a dlouhotrvajícímu provonění vhodné do všech prostor

upozornění: svíčku umístěte na skleněný podtácek (není vhodná do svícnů)

1  ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí.

Detailní informace

BALÍME EKOLOGICKY
DOPRAVA ZDARMA od 1299 Kč
ČESKÁ MANUFAKTURA

Detailní popis produktu

ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU S MALOVANÝMY OBRÁZKY

 

ALL_PRODUKT-KOLECKCE_zodiac

Charakteristika znamení | co se v každém znamení skrývá...

VODNÁŘ - AQUARIUS má originální, pohotové myšlení a velké tvůrčí schopnosti. Je důmyslný, vynalézavý, pečlivý, chytrý a vytrvalý. Výborně vládne slovem, je velmi přímý a otevřený.

RYBY - PISCES oplývají uměleckým či matematickým nadáním. Jsou empatické, obětavé a vždy připravené pomoci druhým. Jsou citlivé a mají smysl pro mystiku.

BERAN - ARIES má nevyčerpatelný optimismus. Míří přímo k dosažení svých cílů. Je nadán výjimečnými organizačními a vůdčími schopnostmi. Je vynalézavý, duchapřítomný, bystrý, čilý, otevřený a přímý.

BÝK - TAURUS má zdravý úsudek, drží se konkrétních dat a vychází ze zkušeností. Je vytrvalý, pilný, své projekty vždy dokončí.

BLÍŽENCI - GEMINI zůstávají stále mladí, jsou svobodní a nikdo je nemůže vlastnit. Jednají plánovitě a racionálně. Jsou rychlí, bystří, vynalézaví, věcní, kritičtí, logičtí a výrazně intelektuální. Jsou dobří komunikátoři a velmi zvídaví.

RAK - CANCER upřednostňuje pocity a city před fakty. Má bohatou fantazii a představivost. Je empatický, přizpůsobivý a konzervativní. Má výjimečnou paměť. Vždy je připraven pomoci ostatním.

LEV - LEO má schopnost vidět věci z nadhledu. Oplývá klidným, sebejistým a rozhodným jednáním. Je velkorysý, poctivý a má schopnost získat druhé na svou stranu.

PANNA - VIRGO má schopnost plánovat a vytyčovat cíle. Je manuálně zručná, vysoce racionální a má smysl pro řád. Je spolehlivá, pragmatická, ale přizpůsobivá.

VÁHY - LIBRA mají tvůrčí schopnosti, umí se vyjadřovat a jsou výborní komunikátoři. Důležitý je pro ně kontakt s lidmi. Neustále srovnávají a posuzují. Jsou tolerantní.

ŠTÍR - SCORPIO se snaží proniknout k jádru problému. Mívá velkou výdrž, silnou vůli a pronikavou inteligenci. Je velmi důsledný, vytrvalý, rozhodný, cílevědomý, vnímavý a bystrý.

STŘELEC - SAGITTARIUS se raduje z pohybu a akce. Je snadno inspirován a motivován. Je obklopen štěstím a úspěchem. Je tolerantní, otevřený, upřímný a optimistický.

KOZOROH - CAPRICORN stojí vždy pevnýma nohama na zemi. Je jedním z nejstabilnějších znamení zvěrokruhu. Kozoroh je velmi pilný, přesný, rozvážný vytrvalý, stálý, neúnavný a důsledný, nechybí mu velká soustředěnost. Je obdařen praktičností a šetrností.

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
/* Původní barva #666 */ body { background-color: #666; } /* Původní barva #666 */ .header { background-color: #666; } /* Původní barva #666 */ .product { border: 1px solid #666; } /* Původní barva #666 */ .price { color: #666; } /* Původní barva #666 */ .footer { background-color: #666; /* Změna na #0000 */ body { background-color: #0000; } /* Změna na #0000 */ .header { background-color: #0000; } /* Změna na #0000 */ .product { border: 1px solid #0000; } /* Změna na #0000 */ .price { color: #0000; } /* Změna na #0000 */ .footer { background-color: #0000; }